- Makaslı Çalışma Platformları
- Teleskopik Çalışma Platformları
- Hidrololik Masalar
- Kule Sistemleri
- Pratik İskele
1976 yılından beri hidrolik çalışma platformları ve hidrolik masalar konusunda ihtisas yapmış Türkiyenin en eski firmalarının başında gelir. Türkiyenin dörtbir yanında yüzlerce üretimi başarı ile kullanılmaktadır. Kalite ve emniyette dünya standardlarını takip eden firma CE kalite belgesi ve HD 1004 uygunluk belgesi sahibidir.

2000 yılından itibaren ürettiği çalışma platformlarını, hidrolik masalarını ve kule sistemlerini dünyanın birçok ülkesine ihraç etmeye başlamıştır.
HİDROLİK MASALAR

Malzemeleri, iş parçalarını, malları,insanları bir seviyeden diğer seviyeye rahat ve emniyetli olarak alttan kaldırmak gerektiğinde makaslı kaldırma platformlarına (Hidrolik Masalara) ihtiyaç vardır.
 

Hidrolik Masaların inik yüksekliği az, kalkık yüksekliği fazladır.Hidrolik Masalar kaldırma, besleme, taşıma, çevirme, devirme ve yürütme operasyonlarında değişik varyasyonlarda kullanılırlar.Bütün yapısal parçalar ağır hizmet tipi kaynak konstrüksiyonludur.Hidrolik sistem ve diğer tahrik sistemleri kolay bakım ve kullanım için dizayn edilmiş orijinal paket sistemlerdir. Hidrolik Masalara teklif verilebilmesi için:
 

a)Yük kapasitesinin
b)Strok ve yolun (minimumdan maksimuma yükseklik),
c)Platform ebatlarının bilinmesi yeterlidir.


Makaslı Hidrolik Masalar bir veya çok makaslı olabilirler.220 VAC, 380 VAC veya 24 VDC çalışma gerilimli olabilirler.Sabit, temel içi veya tekerlekli olabilirler. 500 kg. kapasiteden 100 ton kapasiteye kadar muhtelif tip ve ebatta imal edilebilirler.Hidrolik Masalar özellikle kamyon yükleme boşaltma işlerinde, malzemelerin seviyesini ayarlama, palet kaldırma işlerinde, tezgah besleme, pres yükleme ve benzeri işlerde kullanılmaktadır.
 

 

 

 

 

      

 

 

       

 

 

 

         

                            

 

 
Öz Makina Elektrik Ltd. Şti.© 2006
Adres :
682. Sok. No:33-35 06370 İvedik Organize Sanayi Bölgesi/ ANKARA / Türkiye
Tel:
+90 (312) 395 31 94 & +90 (312) 395 31 95    Fax: +90 (312) 395 51 86
   

Özmakina | Bestlift | Hitower